Jakie drzwi harmonijkowe wybrać?

maj 4, 2022 Wyłączono przez admin

Drzwi harmonijkowe ponownie wracają do naszych domów. Nowoczesny design i znacznie poprawiona jakość sprawiły, że zaczęliśmy spoglądać na nie przychylniej, a także wybierać je do aranżacji naszych mieszkań. Szczególnym powodzeniem cieszą się one wśród osób młodych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z życiem na własny rachunek. Jakie drzwi warto więc wybrać? 

Drzwi harmonijkowe białe – idealne do nowoczesnego wnętrza 

Drzwi harmonijkowe białe bardzo dobrze sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach oraz tych urządzonych w stylu skandynawskim. Ich minimalistyczny design sprawi, że doskonale odnajdą się w tego typu aranżacji. Zestawienie ich z białą ścianą sprawi, że staną się one niejako jej przedłużeniem, tworząc jedną, wspólną całość. Jednak czy tylko na białej ścianie będą prezentować się dobrze? Oczywiście, że nie! Jeśli w naszym mieszkaniu mamy również białe meble, to świetnym pomysłem będą kolorowe ściany. Pamiętajmy, że jeśli mieszkanie nie jest zbyt duże, warto iść jednak w nieco delikatniejsze tony – pastele, beże i delikatne szarości sprawdzą się tu niemalże idealnie. Nie zapominajmy również o drobnych detalach – jeśli nasze meble mają złote nóżki, to klamka do drzwi harmonijkowych w tym samym kolorze będzie świetnym uzupełnieniem. 

Drzwi harmonijkowe drewniane – uzupełnienie każdej aranżacji 

Drzwi harmonijkowe drewniane można już śmiało nazwać klasykiem wśród tego typu drzwi. Drzwi harmonijkowe drewniane wprowadzą do twojego wnętrza przytulną atmosferę i sprawią, że pomieszczenia będą po prostu przytulne. Drewniane drzwi harmonijkowe będą doskonałym uzupełnieniem niemal każdego stylu, a szczególnie dobrze odnajdą się one w stylu boho. Pamiętaj jednak o innych drewnianych akcentach – na przykład stół czy szafka. 

Ofertę drzwi harmonijkowych znajdziesz pod adresem https://www.drzwi-harmonijkowe.pl/oferta/