Pościel psi patrol czy Elza? Która pościel jest bardziej popularna?

kwiecień 8, 2019 Wyłączono przez admin

Wybór pościeli dla dziecka jest niełatwą sprawą. Maluchy mają swój gust i nie lubią iść na ustępstwa. Nie powinniśmy jednak nigdy rezygnować z jakości pościeli. Wiele sklepów oferuje najmodniejsze wzory pościeli dziecięcej wykonanej z najlepszej jakości bawełny satynowej. Nie musimy więc obawiać się o jakość. Do wyboru pozostaje jeszcze wzór. Jakie są najpopularniejsze modele pościeli dziecięcej?

Pościel psi patrol

Psi patrol to serial animowany, który skradł serca większości naszych pociech do 5 roku życia. Oczywiście najbardziej dziewczynek. Serial opowiada o przygodach głównych bohaterów, Rubble, Rydlera, Chase’a, Sky, Rockiego, Zumy oraz Kamitana Turbota. Serial ten na tyle zyskał popularność, ż można dzisiaj kupić każdy gadżet z jego motywami. Kupując pościel psi patrol warto zwrócić uwagę, czy jest to pościel licencyjna. W przypadku braku gwarancji może okazać się, że postaci są tylko trochę podobne, bo producent nie miał prawa do wykorzystywania motywów z tej bajki.

Elza i kraina lodu

Kraina lodu to film animowany z 2013 roku. Choć od premiery minęło ponad 5 lat. Nadal jest ona jedną z najpopularniejszych bajek. Sukces ten gwarantują również krótkometrażowe produkcje opowiadające o dalszych losach bohaterów, w tym Olafa, najpopularniejszego bałwanka na świecie. Jednak to Elza zaskarbiła sobie największą sympatię wśród małych widzów. Pościel z Elzą również można dostać w wielu sklepach, jednak tak jak w przypadku pościeli Psi Patrol, warto kupić tę na licencji. Wtedy posiadamy gwarancję, że producent legalnie wykorzystał wizerunek postaci bajkowych i nie będą one zniekształcone chcąc obejść prawo.

Która pościel bardziej popularna Psi Patrol czy Ela?

Przechodzimy zatem do kluczowego pytania, która pościel jest dzisiaj bardziej popularna. Nie ma tutaj zaskoczenia. Większą popularnością cieszy się Psi Patrol. Być może czas krainy lodu powoli przemija. Psi Patrol cieszy się nadal popularnością i jego odcinki są wciąż emitowane. Pościel z motywami z tej animacji znajdziecie pod adresem https://poscieldlarodziny.pl/posciel-licencyjna