Najpopularniejsze motywy naklejek do pokoju pięciolatki

kwiecień 8, 2019 Wyłączono przez admin

Pokój pięciolatki to wyzwanie dla mamy. Pięcioletnie dzieci mają już swoje zdanie. Wymienią się z rówieśnikami opowieściami o swoim pokoju, domu, rodzicach. To najwyższy czas na zmianę pokoiku niemowlaka w pokój dziecięcy. Szybkim sposobem na przeobrażenie takiego pokoju są naklejki ścienne. Jakie wzoru, kolory i motywy będą odpowiednie dla pięcioletniej dziewczynki? Jakie wzory są najpopularniejsze?

Popularne naklejki na ścianę dla dziewczynki

Popularność konkretnych wzorów wynika z wielu rzeczy. Po pierwsze często wzór staje się popularny, jak zostanie wykorzystany przy aranżacji pokoju dziecięcego w programie telewizyjnym. Inną przyczyną popularności konkretnego motywu są aktualnie najpopularniejsze serialne animowane. Wreszcie trzecią przyczyną jest uniwersalność i ponadczasowość. Pewne wzory są zawsze na topie od wielu lat.

Naklejki na ścianę z imieniem

Naklejki z imieniem są popularne od kilku lat. Personalizują one pokój, mogą również rozdzielać pokój na strefę jednego i drugiego dziecka, jeżeli pokój jest współdzielony. Naklejki z imieniem występują często w zestawie z innymi naklejkami, tworząc razem ciekawą kompozycję. Możemy spotkać takie z balonami, figurami geometrycznymi, latawcami, kropkami, itp.

Naklejki tablicowe

To ostatni hit. Każda małą dziewczynka chce mieć miejsce do pisania kredą czy flamastrem kredowym. Naklejki tablicowe pozwalają na szybkie przygotowanie miejsca do zabawy, nauki. Występują w wielu kształtach. Możemy znaleźć takie na kształt domku, chmurki, myszki Micky, Kota. Będą one świetnym rozwiązaniem dla małych dziewczynek. Naklejki tablicowe znajdziecie pod adresem https://yokodesign.pl/

Zwierzęta

Naklejki z motywem zwierząt są popularne zwłaszcza w przypadku małych dziewczynek. Najpopularniejszymi są te z kotami. Możemy kupić zarówno takie z samymi zarysami kotów, ale również te pokazujące bardziej szczegółowo te zwierzęta. Oprócz Kotów popularne są również sowy i motyle, które mogą stworzyć ciekawą kompozycję np. nad łóżkiem dziecka.