Modne naklejki na ścianę do salonu – sprawdź tegoroczne trendy wnętrzarskie

kwiecień 14, 2022 Wyłączono przez admin

Co roku możemy być świadkami nowych trendów wnętrzarskich. Wystarczy przejrzeć gotowe aranżacje, by zauważyć że dużym zainteresowaniem cieszą się wszelkiego rodzaju dekoracje ścienne. Do najczęściej wybieranych należy zaliczyć naklejki na ścianę, przyklejki ścienne, plakaty. To one stały się hitem wśród dostępnych trendów wnętrzarskich. Naklejki ścienne zdobią nie tylko ściany w pokojach dziecięcych ale coraz częściej wybierane są jako element dekoracyjny do pokoju gościnnego, salonu i sypialni.

Naklejki na ścianę zwierzęta

Naklejki na ścianę zwierzęta bardzo często są kojarzone z dekoracją ścienną do pokoju dziecka. Jednak duża dostępność wzorów, printów sprawia, że można nimi przyozdobić również ściany w salonie. Naklejki z postaciami zwierząt mogą świetnie przyozdobić główną ścianę w salonie lub też ścianę nad kanapą.

Naklejki na ściany drzewa i kwiaty

Jedną z najczyściej wybieranych kategorii jeśli chodzi o modne naklejki są te przedstawiające świat natury. Jeśli chodzi o aranżacje salonu gustownie prezentują się naklejki na ścianę drzewa, naklejki przedstawiające kwiaty. Dobrym przykładem są tutaj naklejki brzozy, świerki, choinki, naklejki piwonie, maki. Tego typu naklejki na ścianę prezentują się bardzo modnie na głównej ścianie w pokoju gościnnym lub salonie.

Naklejki ścienne – duża dowolność aranżacji

Naklejki na ścianę to jedne z tych dodatków dekoracyjnych, które umożliwiają dużą dowolność podczas aranżacji. Chcąc zaaranżować wnętrze salonu możemy wybierać spośród przeróżnych wzorów i wielkości naklejek. Modne naklejki na ścianę dedykowane do rożnego typu wnętrz można znaleźć na stronie producenta YOKO DESIGN – naklejki na ścianę napisy, naklejki z postaciami zwierząt, nawiązujące do świata natury można znaleźć w ofercie bezpośrednio na stronie https://yokodesign.pl/naklejki-na-sciane-napisy/