Laser frakcyjny CO2 – urządzenie, które pomaga z problemami skórnymi

Laser frakcyjny CO2 – urządzenie, które pomaga z problemami skórnymi

październik 6, 2020 Wyłączono przez admin

Zabieg z wykorzystaniem lasera frakcyjnego ma wiele zastosowań. Najczęściej wykorzystuje się go do walki ze zmarszczkami. Dzięki niemu skóra wygląda na młodszą. Urządzenie niweluje widoczność zmarszczek. Wiele pań, które poddały się zabiegowi, jest zachwycona efektami. Laser frakcyjny CO2 wykorzystuje się również do redukcji przebarwień oraz blizn.

Laser frakcyjny CO2 – kto może poddać się zabiegowi?

Laser frakcyjny jest uznawany za zabieg bezpieczny. Nie każda osoba może jedna skorzystać z zabiegu. Wyklucza nas chorowanie na cukrzycę. Przeciwwskazaniem jest tez choroba nowotworowa. Zabieg z wykorzystaniem lasera frakcyjnego na inny termin muszą przełożyć panie, które są w ciąży.

Znieczulenie podczas zabiegu

Wykonanie zabiegu z wykorzystaniem lasera frakcyjnego wiąże się z koniecznością wykonania znieczulenia. Zabieg jest bardzo skuteczny, ale jednocześnie dość silny. Po jego przeprowadzeniu wymagana jest rekonwalescencja. Nie jest ona jednak zbyt długa. Osoby, które poddadzą się laserowi frakcyjnemu w miarę szybko mogą wrócić do swoich codziennych obowiązków czy pasji.

Usuwanie zmarszczek

Jak już wspomnieliśmy, laser frakcyjny najczęściej używany jest w celu odmłodzenia. Ma on świetne właściwości. Efektem poddania się zabiegowi jest wyraźne spłycenie zmarszczek, poprawa kolorytu skóry. Cera staje się też wyraźnie bardziej napięta. Wygląd osób, które skorzystały z lasera frakcyjnego, ulega znacznej poprawie.

Walka z bliznami i przebarwieniami

Laser frakcyjny jest również polecany wszystkim osobom, które borykają się z innymi problemami skórnymi. Doskonale poradzi sobie z usuwaniem blizn potrądzikowych czy też blizn pooperacyjnych. Daje dobre rezultaty. Wiele osób, które poddały się zabiegowi, jest bardzo zadowolona z jego efektów.

Dodatkowe informacje na temat lasera frakcyjnego znajdziesz na stronie https://www.meaclinic.pl/zabiegi/laser-frakcyjny-co2