Jakie zalety posiada bateria bidetta?

Jakie zalety posiada bateria bidetta?

kwiecień 12, 2022 Wyłączono przez admin

W nowoczesnych łazienkach szukamy ciekawych rozwiązań, które ułatwią nam wykonywanie codziennych czynności. Aranżacja tego pomieszczenia to spore wyzwanie, dlatego staramy się, aby sanitariaty nie tylko stylowo się prezentowały, ale również wpływały pozytywnie na komfort korzystania z pomieszczenia. Przykładem może być tutaj bateria bidetta, która znajduje się coraz częściej w naszych domach. Poniżej podpowiadamy, jakie zalety posiada, a tym samym co warto o niej wiedzieć.

Bateria bidetta – co to jest?

Bateria bidetta to sanitariat, który pozwala nam na zachowanie wysokiego poziomu higieny po skorzystaniu z toalety. Może być montowana zamiast bidetu. Jej montaż jest bardzo łatwy, a w wielu krajach (głównie Skandynawskich) jest niemal obowiązkowym wyposażeniem łazienki. Montowana może być na przykład obok muszli klozetowej. Montowana jest do ściany i wyposażona została w specjalną słuchawkę oraz wężyk.

Zalet rozwiązania

Bateria bidetta posiada wiele zalet, toteż staje się coraz popularniejszą opcją we współczesnych łazienkach. Przede wszystkim trzeba wspomnieć o tym, że niezwykle korzystnie wpływa na utrzymanie wysokiego poziomu higieny. Montowana obok toalety jest rozwiązaniem bardzo wygodnym. Nie wymaga zatem zmiany pozycji ani przemieszczania się.

Będzie to idealna opcja do niewielkich pomieszczeń, gdzie liczy się każdy centymetr wolnego miejsca. Bateria bidetta może być jednak używana nie tylko do zachowania higieny intymnej. Ułatwi nam wykonywanie licznych czynności. Przykładem może być chociażby napełniania wiadra wodą do mycia podłogi.

Jaką baterię do bidetu wybrać?

Dużą popularnością cieszy się obecnie bateria bidetowa podtynkowa. Prezentuje się bardzo nowocześnie i jest idealną opcją do minimalistycznych łazienek. Do wyboru mamy modele w różnych kolorach, na przykład czarny czy klasyczny chrom. Można je znaleźć na stronie: https://www.arbolazienki.pl/Baterie-bidetowe