Jaki narożnik tapicerowany wybrać do salonu?

Jaki narożnik tapicerowany wybrać do salonu?

luty 5, 2021 Wyłączono przez admin

Salon to w wielu domach pomieszczenie reprezentatywne, którego główny punkt stanowi wygodna kanapa lub narożnik. W wielu przypadkach to właśnie salon stanowi centrum życia rodzinnego. Pokój pracy i wypoczynku za dnia, wieczorem zmienia się w miejsce, w którym przyjmujemy gości. 

Do tak wielofunkcyjnego pomieszczenia należy wybrać odpowiedni mebel, który nie tylko zapewni nam najwyższy komfort wypoczynku, ale również pozwoli przenocować gości.

Nowoczesne narożniki z funkcją spania 

Narożniki tapicerowane z funkcją spania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby za dnia zapewnić komfort kanapy, a w nocy zmienić się w wygodne łóżko. To świetna opcja dla osób, które z uwagi na mały metraż nie mogą mieć osobnej sypialni lub dla tych, którzy uwielbiają spędzać wieczory w towarzystwie przyjaciół. 

Narożnik z funkcją spania powinien cechować się nie tylko komfortem użytkowania, ale również wygodnym rozkładaniem, które zapewnia metalowy automat. Dzięki wbudowanej skrzyni na pościel, narożnik będzie również świetnym miejscem do przechowywania. 

Jaki narożnik z funkcją spania wybrać?

Wybierając narożnik tapicerowany należy brać pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim jest to rozmiar mebla, dopasowany do metrażu salonu. Obecnie producenci narożników z funkcją spania mają w swojej ofercie wiele wersji tego mebla, od mini do maxi, dzięki czemu każdy klient może dopasować rozmiar narożnika do swoich preferencji. 

Przy zakupie narożnika z funkcją spania warto zwrócić uwagę na jego kształt. Narożniki w kształcie litery “L” sprawdzą się w małych salonach, a te w kształcie litery “U” będą świetnym rozwiązaniem na długie wieczory filmowe w towarzystwie znajomych, ponieważ dzięki specyficznemu układowi, są w stanie pomieścić nawet kilkanaście osób. 

Ostatnim czynnikiem, choć nie najmniej ważnym, jest materiał obicia. Narożniki tapicerowane, dzięki wypełnieniu specjalną pianką zapewnią wysoki komfort użytkowania i posłużą nam przez wiele lat. 

Zachęcamy do zapoznania się z produktami na stronie https://meblegorecki.com/kategoria-produktu/narozniki