Jak w kilka chwil odmienić wygląd dziecięcego pokoju?

marzec 30, 2018 Wyłączono przez admin

Dziecięcy pokój to nie tylko miejsce wspomagające rozwój dziecka, ale również oaza, w której może schować się przed najsmutniejszymi ze wszystkich smutków. Od kilku lat psychologowie radzą by w urządzanie tego pomieszczenia zaangażowane były również maluchy. Pomoc w wyborze np. koloru farby czy wzoru umieszczonego na tapecie- jest świetnym działaniem usprawniającym późniejsze życie w społeczeństwie.

Gdy funduszy brak, a terminy gonią

W dzisiejszych trudnych czasach nie zawsze możemy pozwolić sobie na wynajęcie dekoratora wnętrz oraz ekipy remontowej. Większa część Polaków (zazwyczaj podczas urlopu) zakasuje rękawy i wykonuje większe oraz mniejsze remonty. Przeznaczenie czasu wolnego na dodatkową pracę jest godne pochwały, jednak nie powinny do tego dochodzić regularnie. Wszak odpoczynek należy się każdemu z nas.

Ograniczony budżet finansowy nie jest jednak przeszkodą w przypadku gdy pragniemy odświeżyć królestwo naszej pociechy. Kreatywność, blogi oraz strony z inspiracjami to nasze główne narzędzia, którymi będziemy się posługiwać. W czasie naszej pracy przyda się również zapał oraz kilka narzędzi.

Mała, wielka moc

Jak powszechnie wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach. Wystarczy jedynie kilka dodatków, by wnętrze nabrało nowego charakteru, a nasze dziecko było szczęśliwe. Prace warto rozpocząć od ustalenia budżetu, którego nie możemy przekroczyć. Jasne postawienie sprawy pozwoli nam na późniejsze ograniczenie rozczarowań w czasie zakupów.

Naklejki na meble

Zarówno w przypadku dziewczęcego, jak i chłopięcego pokoju, świetnym wyborem będą naklejki na meble. Dzięki nim wnętrze może stać się zarówno królewską salą balową, jak i torem wyścigowym podczas Grand Prix. Naklejki na meble to wynalazek, który powinien być znany każdemu rodzicowi. Ich koszt jest niewielki, a metamorfoza dokonana z ich użyciem- zawsze się udaje.

Naklejki na meble zdobyć można m.in. w sklepach z tapetami oraz w sklepach internetowych. Asortyment sklepów sieciowych jest zdecydowanie szerszy, o czym należy pamiętać przed zakupami. Skorzystanie w sieci internetowej jest również milsze dla naszego portfela.